Gratulálunk pedagógusainknak!

2022. június 8-án, szerda délután Szita Károly polgármester köszöntötte a kaposvári tanárokat, óvónőket pedagógusnap alkalmából. A Kaposvári Egyházmegye intézményeiben dolgozó pedagógusok közül többen is kitüntetésben részesültek.

Kaposvár Megyei Jogú Város Polgármestere dicsérő oklevelét kapta a gyermekek nevelése, oktatása érdekében végzett kiemelkedő színvonalú, eredményes pedagógiai munkájáért:

• Vas Anikó, a Szent Margit Katolikus Óvoda óvodapedagógusa.

A tanulók nevelése, oktatása érdekében végzett kiemelkedő színvonalú, eredményes pedagógiai munkájáért dicsérő oklevelet vehetett át:

• Patakné Battyányi Mónika, a Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola igazgatóhelyettese
  • Dr. Mach Tamásné, a Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium tanára

A hagyományoknak megfelelően Kaposvár-Somogy Megyei Tehetségsegítő Tanács elismerését fejezte ki a tehetséggondozásban kiemelkedő szerepet vállaló pedagógusoknak.

Tehetséggondozó munkájáért elismerésben részesült:

• dr. Benkőné Berta Zsófia, a Nagyboldogasszony Katolikus Iskola pedagógusa

A díjazottak teljes névsora a Kaposvár MOST honlapján olvasható, IDE kattintva.

Forrás: Kaposvár MOST

Fotó: Szita Károly Facebook oldala / Luthár Kristóf Péter