EGYH-KCP-19-0555 - Szulok

A Szuloki Római Katolikus Plébánia 600.000,- Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült az EGYH-KCP-19-0555 azonosítószámú projekt keretében, a „Homokszentgyörgyi templom befejezése és belső felújítása” támogatási cél megvalósítása érdekében.

E beruházás keretében a templom tetejére hulló csapadékvíz épület mellőli elvezetése érdekében beton folyóka árok építése zajlott a keleti, északi, illetve a nyugati oldalon a sekrestye sarkáig.

EGYH-EOR-19-1424 - Kadarkút

A Szentháromság Plébánia Kadarkút 8.000.000,- Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült az EGYH-EOR-19-1424 azonosítószámú projekt keretében, a „Csökölyi Római Katolikus Templom Nyugati főhomlokzat és Torony felújítása” támogatási cél megvalósítása érdekében.

E beruházás keretében a templom veszélyes homlokzatának felújítása a projekt keretében részben megvalósult: a gazdagon tagozott és díszített nyugati főhomlokzat és a torony kiváló minőségben elkészült.