EGYH-TAB-20-P-0006

A Kaposvári Egyházmegye 5.200.000,- Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült az EGYH-TAB-20-P-0006 azonosítószámú projekt keretében, a „2020 évi egyházi táborok és közösségi célú projektek támogatása” címen. Jelen támogatói okirat alapján 11 darab projekt valósult meg. A plébániák maguk valósították meg tevékenységeiket. A projektek túlnyomó részt rendezvényekből, közösségi programokból álltak. A plébániák, táborokat, rendezvényeket, lelki napokat, szabadidős tevékenységeket valósítottak meg.

EGYH-KCP-20-P-0028

A Kaposvári Egyházmegye 5.000.000,- Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült az EGYH-KCP-20-P-0028 azonosítószámú projekt keretében, „Márton Áron püspök urat ábrázoló szobor létrehozásának a támogatása” támogatási cél megvalósítása érdekében. E projekt keretében a somogyi megyeszékhely a most megújuló székesegyház szomszédságában egy nagyszerű szoborral gazdagodott a helybéliek legnagyobb megelégedésére.

EGYH-ESZK-19-0006

A Kaposvári Egyházmegye 292.654.792,- Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült az EGYH-KCP-18-P-0061 azonosítószámú projekt keretében. Jelen Támogatói okirat alapján 37 darab projekt valósult meg. A plébániák maguk valósították meg tevékenységeiket. A beruházások túlnyomó részt építési, kivitelezési beruházásokból álltak. Plébániák és templomok újultak meg, restaurálásra kerültek képek és bútorok. Néhány projekt keretében programok, szabadidős tevékenységek valósultak meg.

EGYH-KCP-18-P-0163

A Kaposvári Egyházmegye 100.000.000,- Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült az EGYH-KCP-18-P-0163 azonosító számú projekt keretében, a „A Magyar Katolikus Egyház országos óvodafejlesztési programja célú támogatása” címen. Jelen beruházás keretében Kaposváron egy új óvoda kerül megépítésre, a teljes beruházás várhatóan 2021-ben fejeződik be.

EGYH-ESZK-18-0007

A Kaposvári Egyházmegye 8.912.000,- Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült az „Egyházi személyek eszközellátásának támogatása” egyházi előirányzat terhére. Az EGYH-ESZK-18-0007 azonosítószámú projekt támogatásának célja az egyházak közösségi és hitéleti tevékenységének segítése volt. A támogatás 50%-os intenzitással adott lehetőséget autóvásárlásra, mely révén 6 db új személygépkocsi beszerzésére nyílt lehetőségünk.

EGYH-KCP-18-P-0129

A Kaposvári Egyházmegye 35.000.000,- Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült. Az EGYH-KCP-17-P-0129 azonosítószámú projekt a Magyar Katolikus Egyház országos óvodafejlesztési programja keretében valósult meg. A beruházás a tabi Szent Gellért Római Katolikus Általános Iskola és Óvada felújítását, és eszközellátását célozta meg.

EGYH-KCP-18-P-0061

A Kaposvári Egyházmegye 6.000.000,- Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült az EGYH-ESZK-19-0006 azonosítószámú projekt keretében. A támogatás révén 3 db új személygépkocsi beszerzésére nyílt lehetőségünk.

EGYH-KCP-18-P-0090

A fekvőbeteg-szakellátást nyújtó egészségügyi szolgáltatóknál lelkészi, illetve lelkigondozói szolgálatot végzők számára a (felsőfokú) végzettségüknek megfelelő összegű állami juttatás biztosítása.

EGYH-ESZK-17-0007

A Kaposvári Egyházmegye 8.913.000,- Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült az „Egyházi személyek eszközellátásának támogatása” egyházi előirányzat terhére. Az EGYH-ESZK-17-0007 azonosítószámú projekt támogatásának célja az egyházak közösségi és hitéleti tevékenységének segítése volt. A támogatás 50%-os intenzitással adott lehetőséget autóvásárlásra, mely révén 5 db új személygépkocsi beszerzésére nyílt lehetőségünk.

EGYH-KCP-17-P-0159

A Kaposvári Egyházmegye 25.000.000,- Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült. Az EGYH-KCP-17-P-0159 azonosítószámú projekt támogatásának célja az egyházak közösségi és hitéleti tevékenységének segítését célozta meg. A beruházás keretében a Zalakomári templom külső homlokzata került felújításra, és a tető cseréje valósult meg.

EGYH-KCP-16-P-0102

Támogatási összeg: 3.446.500.000 Ft. Jelen Támogatói okirat alapján 34 darab projekt valósult meg. A Kaposvári Egyházmegye maga valósította meg tevékenységeit. A beruházások túlnyomó részt építési, kivitelezési beruházásokból állt. Plébániák és templomok újultak meg, restaurálásra kerültek képek és bútorok.

Az alábbi projektek valósultak meg:

- Porta Pacis Lelkigyakorlatos Ház felújítása és szolgálati lakás, Bárdudvarnok;

- Boldog Ceferino Személyi Plébánia közösségi házainak felújítása, Kaposfő;

- Balatonszárszói volt katolikus iskola közösségi célú átalakítása, Balatonszárszó;

- Táborfejlesztés, felújítás, Galambok;

- Közbeszerzési tevékenység;

- Projektmenedzsment tevékenység.

EGYH-KCP-15-P-0154

A Kaposvári Egyházmegye 400.000.000,- Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült. Az EGYH-KCP-15-P-0154 azonosító számú projekt egyházi közösségi célú programjainak és beruházásainak támogatása keretén belül valósult meg. A beruházás keretében megújult a Kaposvári Szent Margit - Szent József templom és a kaposvári Szent Imre templom belső felülete, valamint a Zselic Katolikus Idősek Otthona eszközellátása.