HivatalNévTelefonEmail
Megyéspüspök Varga László
Általános helynök Somos László
Bírósági helynök Dr. Rumszauer Miklós (82) 511-718/21  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Irodaigazgató Tomanek Péter (82) 511-718/12  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Vagyonkezelő Világos Krisztián (82) 511-718/30  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Főkönyvelő Kocsisné Németh Zsuzsanna (82) 511-718/20  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Gazdasági munkatársak Fliszár Béláné (82) 511-718/16  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
EKIF igazgató Sziliné Kardos Erzsébet (82) 511-718/24  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
EKIF gazdasági vezető Paszterkóné Szemők Orsolya (82) 511-718/14  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Hitoktatási munkatárs  Nagy Anna (82) 511-718/29  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Jogi képviselő Dr. Csillag Gusztáv (82) 414-734  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Média és kommunikációs munkatárs Kling Márk    Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Szertartó és evangelizációs munkatárs Udvardy Márton (82) 511-718/33  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Titkársági munkatársak Balogh M. Móni (82) 511-718/10  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Gondnok Horváth Lajos
Technikai dolgozók Berkes József