HivatalNévTelefonEmail
Megyéspüspök Varga László
Általános helynök Somos László
Bírósági helynök Dr. Rumszauer Miklós (82) 511-718/21  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Irodaigazgató Tomanek Péter (82) 511-718/12  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Vagyonkezelő, gazdasági vezető Szeifert Máté (82) 511-718/30  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Vagyonkezelői ügyintéző Pál Ildikó (82) 511-718/28  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Pénzügyi koordinátor (főkönyvelő) Fülöpné Vaski Vera (82) 511-718/20  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Könyvelő (épületbiztosítás) Nagy Beáta (82) 511-718/16  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
EKIF igazgató Sziliné Kardos Erzsébet (82) 511-718/24  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Hitoktatási szakmai vezető Farkasné Magyar Anikó (82) 511-718/35  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Hitoktatási munkatárs Lőrincz-Nagy Zsuzsanna (30) 842-1424  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Jogi képviselő Pongráczné Dr. Csorba Éva    Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Média és kommunikációs munkatárs Kling Márk    Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Szertartó és evangelizációs munkatárs Udvardy Márton (82) 511-718/14  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Titkársági munkatársak Balogh M. Móni (82) 511-718/10  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
  Horváth-Vaskó Marianna
Pasztorális Bizottság
Felelősök
Börtönmisszió Dr. Sitkei Lukács
Családreferens Radnai István és Márta, Molnár Ákos    Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Egyetemi lelkész Antal Zsolt
Életvédelmi referens Udvardy Márton és Udvardyné Dr. Tóth Lilla