Plébániai nap Kaposváron - Képgaléria

A kaposvári Szent Imre Plébánia és a Plébániai Unió közösen szervezett plébániai napot a kaposvári Gyertyános parkerdőben, 2022. június 4-én.

img003

Az alkalom főzőversennyel vette kezdetét, melyre már korán reggel érkeztek a csapatok, akik ételeiket nemcsak a zsűrivel, hanem a plébániai nap résztvevőivel is megosztották. A délelőtt folyamán megtelt a parkerdő „kulcsosháza” körüli terület, ahol színes programokkal készültek a plébániaközösségek. A gyermekeket arcfestéssel, gyöngyfűzéssel, pónilovaglással, ugrálóvárral, focibajnoksággal és sportos programokkal várták, a délután folyamán tűzoltók és mentők tartottak bemutatót. A házasokról sem feledkeztek meg a szervezők, akik a közeli tavon található szigetre hívták a párokat játékra, páros beszélgetésre és együtt töltött minőségi időre.

img079

A „meghallgatlak sátornál” lehetőség nyílt lelkibeszélgetésre, illetve gyónásra az esti szentmisét megelőzően, melyet Béri Renátó atya celebrált.

Fotó: Kling Márk

 

 
Read 2953 times
Minden jog fenntartva. © 2019 Kaposvári Egyházmegye

Keresés