A pályázatra négy korcsoportban, az óvodáskorúaktól a gimnazistákig összesen 576 munkát küldtek be az alkotók, melyeket május 9-én értékelt a zsűri.
A díjazottak névsora, illetve a beküldött pályamunkák lejjebb megtekinthetők.
Arany minősítést ért el:
Babos Boglárka - Kaposvár
Balázs Dóra - Kaposvár
Balog Léna - Balatonmáriafürdő
Balogh Luca - Zalaszabar
Bata-Bende Fanni - Kaposvár
Horváth Katalin - Csurgó
Jeszek Anna Eszter - Nagykanizsa-Miklósfa
Kirchner Mira - Nagykanizsa
Kovács Hanna - Zalakaros
Krisztin Virág - Balatonszabadi
Kunics Fanni - Nagykanizsa
Maresch Laura - Nagykanizsa
Németh Izabella - Miháld
Novák Izabella - Nagykanizsa
Papócsi Léna - Nagykanizsa
Pőcze Nóra - Nagykanizsa
Simon Liza - Gyékényes
Stenczinger Jázmin - Szepetnek
Varga Liliána - Nagykanizsa
Vetró Dorka Rebeka - Marcali
Ezüst minősítést ért el:
Balassa Borostyán - Kaposvár
Béres Dorottya - Berzence
Bodó Luca - Kaposvár
Csák Júlia Hanna - Nagykanizsa
Éliás Tamás - Nagykanizsa
Fritz Aisa - Gelse
Hóbor Bálint - Nagykanizsa
Jordán Loretta Anna - Nagykanizsa
Kecskés Csenge - Barcs
Kostyál Luca Erzsébet - Siófok
Koszoru Fanni - Kacorlak
Lévi Maja Abigél - Siófok
Müller István - Zalakaros
Nyul Franciska - Tab
Paluska Elinor - Kaposvár
Perjési Anna - Iharos
Sándor Réka - Marcali
Sier Kira - Somogysárd
Támba Julianna - Nagykanizsa
Tóth Emma Róza - Rigyác
Turi-Horváth János - Porrog
Varga Natália - Kaposvár
Werner Dorottya - Tab
Bronz minősítést ért el:
Andri Emese Zoé - Komlósd
Barnaki Bianka Zsuzsanna - Balatonfenyves
Horváth Lilla - Barcs
Ignác Adél - Kaposszerdahely
Istiván Márk - Nagykanizsa
Kálmán Kira Luca - Nagykanizsa
Kele Georgina - Nagykanizsa
Lévai Diána - Gölle
Novinics Viktória - Csurgó
Orsós Martin Márk - Hajmás
Orsós Tina Emília - Nagykorpád
Pőcze Mira - Nagykanizsa
Récsei Eszter - Balatonlelle
Sándor Hanna - Nagyberény
Szabó Bendegúz - Kaposfő
Udvardy Sára Eszter - Kaposvár
Különdíjban részesült:
Bogdán Regina, Bodai Liliána, Szőllősi Nikoletta - Iharosberény
Deiszinger Ákos - Nagykanizsa
Domján Dóra - Nagykanizsa
Gosztonyi Emese - Nagykanizsa
Herke Tamás - Nagykanizsa
Jézus Szíve Plébánia Kaposvár - Kaposvár
Nagy Zsófia - Murakeresztúr
Pölöskey András - Nagykanizsa
Rédics Blanka - Nagykanizsa-Bagola
Sajni Réka Sára - Nagyrécse
Tuboly Botond - Nagykanizsa
Zaorál Alíz - Újudvar
A beküldött pályamunkák megtekinthetőek: