Varga László megyéspüspök nyilvános szentmiséinek rendje - 2022. április

Varga László megyéspüspök április hónapban a következő helyszíneken és időpontokban celebrál nyilvános szentmisét:

- Április 3-án, vasárnap 7.30 órakor a kaposvári Nagyboldogasszony-székesegyházban.

- Április 10-én, virágvasárnap 10.30 órakor a kaposvári Nagyboldogasszony-székesegyházban.

- Április 14-én, nagycsütörtökön 10.00 órakor krizmamise a kaposvári Nagyboldogasszony-székesegyházban.

- Április 14-én, nagycsütörtökön 18.00 órakor az utolsó vacsora szentmiséje a kaposvári Nagyboldogasszony-székesegyházban.

- Április 15-én, nagypénteken 15.00 órakor keresztút a kaposvári Kálvárián.

- Április 15-én, nagypénteken 18.00 órakor igeliturgia a kaposvári Nagyboldogasszony-székesegyházban.

- Április 16-án, nagyszombaton 20.00 órakor vigíliamise a kaposvári Nagyboldogasszony-székesegyházban.

- Április 17-én, húsvétvasárnap 10.30 órakor ünnepi szentmise a kaposvári Nagyboldogasszony-székesegyházban.

- Április 18-án, húsvéthétfőn 10.00 órakor ünnepi szentmise a zamárdi Kisboldogasszony-templomban.

- Április 24-én, irgalmasság vasárnapján 10.30 órakor a kaposvári Nagyboldogasszony-székesegyházban.

- Április 24-én, irgalmasság vasárnapján 18.00 órakor a kaposvári Nagyboldogasszony-székesegyházban.

A megyéspüspök prédikációi meghallgathatóak, illetve letölthetőek a BESZÉDEK lapfülre, vagy IDE kattintva, illetve megtekinthetőek a Kaposvári Egyházmegyei Stúdió Youtube csatornán.