Karitász lelkinap Kaposváron

Március 23-án lelkinapon vettek részt a Kaposvári Karitász munkatársai és önkéntesei. Az alkalmon Varga Péter, a Nagyboldogasszony Székesegyház plébánosa beszélt a Karitász tevékenységének fontosságáról, saját életéből vett példákat megosztva a jelenlévőkkel.

„Az idei év első Karitász lelkinapjára mintegy 65 önkéntes érkezett. Külön öröm számunkra, hogy a mai alkalmon új önkénteseket is köszönthetünk, ugyanis tavaly novemberben Karitász csoport alakult Tabon.” – emelte ki Feketéné Szabó Márta, a Kaposvári Karitász igazgatója.

Az alkalmon részt vett Varga László megyéspüspök, aki a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus lelki előkészületében való részvételre hívta a Karitász önkénteseit, majd a Jópásztor Imaközösségről beszélt a jelenlévőknek.