Családi Nap Újudvaron

Nem hagyjuk, hogy teljesen Újudvari tábor nélkül maradjanak régi és jövendőbeli táborozóink. Az idei évben egy fergeteges Családi Nap keretében szeretnénk a tábori élményeket átadni a résztvevőknek.

Voltál már nálunk táborozni?

Akkor tudod, hogy a jókedv és a szórakozás garantált. Várnak Rád a kedvenc tábori programok: akadályverseny, játékos feladatok, számháború, de kézműveskedés és kicsoport is lesz. Meg persze az ismerős arcok a táborból.

Még nem voltál Nálunk, de szeretnél jönni jövőre?

Igazi kis ízelítő lesz ez a nap a javából. Felfedezheted a TV-torony melletti tisztást, megismerheted a csoportvezetőket, rengeteg új emberrel találkozhatsz, miközben egy percre sem állnak meg a már említett programok.

Jelentkezz és lépj be egy napra az Újudvari tábor világába!

image 100 of 1

 

További részletek hamarosan!

*Rossz idő esetén a program nem kerül megtartásra. Erről a regisztráltak részére emailben tájékoztatást küldünk.

 

„Újudvari Tábor, én így szeretlek!” címmel rajzpályázatot hirdetünk!

Mutasd meg, hogy Te hogyan, miért szereted az újudvari tábort. Részletek ide kattintva érhetőek el!

 

Jelentkezés

Csoportos jelentkezés elérhető – 3 vagy több egyszerre történő jelentkezés esetén. Az ehhez szükséges nyomtatvány az Újudvari Tábor honlapján tölthető le.  A kitöltött táblázatot emailben kérjük elküldeni a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre.

 
Read 60 times
Minden jog fenntartva. © 2019 Kaposvári Egyházmegye

Keresés