Varga László megyéspüspök nyilvános szentmiséinek rendje - 2021. május

Varga László megyéspüspök május hónapban a Kaposvári Egyházmegye különböző templomaiban mutat be szentmisét, melyek helyszínei és időpontjai alább olvashatóak:

- Május 2-án 7:30 órakor a Szent II. János Pál Pápa Körkápolnában. (A Nagyboldogasszony-székesegyház mögötti udvarban található, a Katolikus Iskola udvarán keresztül, vagy a Fő utca felől lehet bejutni.)

- Május 9-én 11:00 órakor a nagybajomi Jézus Szíve-templomban, majd aznap 16:00 órakor a kéthelyi Szentháromság-templomban.

- Május 13-án 18:30 órakor a homokkomáromi Kisboldogasszony-templomban.

- Május 15-én 10:00 órakor a balatonszentgyörgyi Szent György-templomban.

- Május 16-án 11 órakor a nagykanizsai Szent Imre-templomban, majd aznap 15:00 órakor a nagykanizsai Jézus Szíve-templomban.

- Május 22-én 11:00 órakor a balatonboglári Szent Kereszt Felmagasztalása-templomban, majd aznap 15:00 órakor a balatonlellei Szentháromság-templomban.

- Május 23-án 10:00 órakor a kaposvári Szent Margit-templomban.

- Május 30-án 11:00 órakor a tabi Utolsó Vacsora-templomban, majd aznap 16:00 órakor a kaposvári Szent Kereszt-templomban.

A megyéspüspök prédikációi meghallgathatóak, illetve letölthetőek a BESZÉDEK lapfülre, vagy IDE kattintva, illetve megtekinthetőek a Kaposvári Egyházmegyei Stúdió Youtube csatornán.