Kaposváron is megszólal a Mária Rádió 

A Mária Rádió adása rövidesen Kaposváron is fogható lesz az FM 93,1 MHz frekvencián. Ez a médium a világ legnagyobb közösségi rádió hálózata.  Küldetése, hogy segítsen kiteljesedett életet élni a ma emberének a kereszténység alapértékeinek segítségével. Reklámot nem sugároz, politikával nem foglalkozik. Önkéntesi szolgálat és hallgatói adományok tartják fenn. A Mária Rádió katolikus szellemiségű. Szent II. János Pál pápa, XVI. Benedek pápa és Ferenc pápa áldásával működik. 

Kiemelt műsortémák:

- keresztény hit

- család, házasság, gyermeknevelés

- értékközpontú életvitel, pozitív életpéldák

- értékes társadalmi kezdeményezések, közösségek bemutatása

- kulturális értékek bemutatása

- nehéz helyzetben lévők segítése

 

A Mária Rádió helyi értékeket, közösségeket, kezdeményezéseket bemutató műsorok készítéséhez ingyenes műsoridőt ajánl és technikai segítséget nyújt. Továbbá számos más területen is van lehetőség bekapcsolódni a Mária Rádió missziójába egyéni érdeklődés és képességek szerint. Ezért a Mária Rádió közönségtalálkozót szervez, amelyre szeretettel hívja az érdeklődőket. A közönségtalálkozóra ONLINE formában kerül sor 2021. április 23-án pénteken 17:30-tól. A közönségtalálkozóra jelentkezni a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre küldött „közönségtalálkozó” jeligével lehet.

 
Read 473 times
Minden jog fenntartva. © 2019 Kaposvári Egyházmegye

Keresés