Biblia- és hitismereti online vetélkedő fiataloknak

A Kaposvári Egyházmegye Ifjúságpasztorációs Irodája online Biblia- és hitismereti vetélkedőt hirdet fiatalok számára a nagyböjt folyamán. A verseny 3 online fordulóból fog állni. A helyezetteket 3 kategóriában fogjuk értékelni: középiskolai tanuló – felsőoktatásban tanuló – dolgozó fiatal felnőtt.

A feladatok többsége e-mailen keresztül online kitölthető formátumban fog érkezni, azok számára, akik jelentkeznek.

Célunk ezzel a vetélkedővel, hogy ösztönözzük és egyben segítsük a fiatalokat, hogy a nagyböjt folyamán többet foglalkozzanak a Szentírással és Egyházunk tanításával.

szükséges adatok: név, életkor, lakcím, e-mail cím, tanulmányok

A jelentkezéssel egyben elfogadja a rendezvényre vonatkozó adatkezelési szabályzatunkat is.

Korosztály: 14 – 29 év között

Jelentkezési határidő: február 22. (hétfő)

A részvétel ingyenes!

Online Biblia