Élő Rózsafüzér imalánc indult Magyarországon

Március 22-én 0.00-kor elindult az Élő Rózsafüzér imalánc. Az imalánc lényege, hogy megszakítás nélkül, éjjel-nappal folyamatosan szálljon fel az imádság az engesztelés az Úrhoz, hogy mielőbb vége legyen a járványnak.

Mindenki az önmaga által vállalt órában imádkozza a Rózsafüzért:

• hétfő: az örvendetes,
  • kedd: a fájdalmas,
  • szerda: a dicsőséges,
  • csütörtök: a világosság,
  • péntek: a fájdalmas,
  • szombat: az örvendetes,
  • vasárnap: a dicsőséges rózsafüzér titkaival.

A LÉNYEG: a vállalt egy órát rózsafüzér imádsággal töltsd el minden nap addig, amíg nem lehet újra szentmisére menni!
Aki valamilyen okból nem tudná elmondani, az hívja fel előtte a következő számot: 20/993-2002. Ebben az esetben az imát más mondja el helyette.

Fontos, hogy megszakítás nélkül, egymást váltva, egymással közösséget alkotva imádkozzunk az alábbi szándékra:

Gondviselő Mennyei Atyánk! Az imaórát Krisztus áldozatával felajánljuk Neked, a Szűzanya és a Szentek közbenjáró imájához csatlakozva: a járvány mielőbbi megszűnéséért, a fertőzött betegek gyógyulásáért, és  családtagjaikért, a gyógyításban résztvevő orvosokért, ápolókért, a mai napon elhunyt lelkekért, Országunk és Egyházunk vezetőiért, papokért és szerzetesekért, Hazánkért, és Családunkért.

Az imacsoporthoz bármikor lehet csatlakozni, sőt ha tudsz apostolkodni az ismerőseid között, akkor tedd meg Te is.