Személyi változások a Kaposvári Egyházmegyében

Március 1. hatállyal történő személyi változások egyházmegyénkben:

Nikli Zsolt nagykanizsai plébánost 2020. március 1. hatállyal felmentettem a Nagykanizsai Jézus Szíve és a Murakeresztúri Szent Kereszt Felmagasztalása plébániák vezetése, valamint esperesi kinevezése alól és kérésének megfelelően betegszabadságra engedtem.

Várnai László balatonboglári plébánost 2020. március 1. hatállyal felmentettem a Balatonboglári Plébánia vezetése alól és megbíztam a Nagykanizsai Jézus Szíve és a Murakeresztúri Szent Kereszt Felmagasztalása plébániák vezetésével. Ugyanettől a naptól kineveztem a Nagykanizsai Esperesi Kerület esperesévé.

Szűcs Imre balatonlellei plébánost 2020. március 1. hatállyal a Balatonlellei és Látrányi plébániák vezetése mellett a nyári dispozíciós időszakig megbíztam a Balatonboglári Plébánia oldallagos ellátásával.

Varga László megyéspüspök

 
Read 2092 times
Minden jog fenntartva. © 2019 Kaposvári Egyházmegye

Keresés