Ifjúsági Közösségvezetők Találkozója a Püspökségen

November 16-án szombaton a Kaposvári Püspökségen találkoztak az egyházmegyei ifjúsági közösségek vezetői. A találkozón, amely minden félévben megrendezésre kerül, ez alkalommal Ferenc pápának a fiatalokhoz írt Christus vivit kezdetű buzdítása volt a téma, valamint a teremtésvédelem területére nyerhettek betekintést a résztvevők Tőczik Benedek – a kaposvári katolikus gimnázium tizenkettedikes diákja, az ifjúságpasztorációs munkacsoport tagja – előadása segítségével.

20191116 IMG 1204

A program második felében a közösségek a 2020-as programokról beszélgettek, melyek között kiemelt szerepet kapott az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus.

A találkozót közös ebéd zárta. 

Szöveg: Kisiván Csaba
Fotó: Kling Márk 

 
Read 1287 times
Minden jog fenntartva. © 2019 Kaposvári Egyházmegye

Keresés