Kaposvárra látogatott az Ez az a Nap Roadshow! – Képgaléria

November 13-án este mintegy ezerötszázan vettek részt az „Ez az a Nap!" roadshow kaposvári dicsőítő koncertjén.

A 2020. évi jubileumi Ez az a nap!-ra készülve novemberben kéthetes Roadshow-ra indultak a szervezők országszerte és a határainkon túl is. A turné kaposvári állomásán a fellépők között szerepelt a Martin Smith és zenekara (GB), Noel Richards (GB), Caramel, Oláh Gergő, Pintér Béla, Csiszér László, Prazsák László és az Unless zenekar Helénával kiegészülve.

A dicsőítésen a keresztény egyházak kaposvári elöljárói együtt imádkoztak, kérve Isten áldását a városra és lakóira.

A 2020-as Ez az a Napot július 18-án, a Puskás Ferenc Stadionban rendezik meg.

Fotó: Kling Márk, Bohár Dániel

 

 

 
Read 1669 times
Minden jog fenntartva. © 2019 Kaposvári Egyházmegye

Keresés