Ne félj, nem ítéllek el! - lelkigyakorlat Balatonbogláron

November 7. és 10. között „Ne félj, nem ítéllek el!" lelkigyakorlatot tartottak Balatonbogláron a spontán vetélés, halvaszülés és abortusz okozta lelki fájdalmak gyógyulására. A Szent Fausztina Irgalmasság Háza és a Joppé Evangelizációs Központ közös szervezésében létrejött alkalmon összesen nyolcan jártak a gyógyulás felé vezető úton. A lelki programon segítséget nyújtott Várnai László atya, balatonboglári plébános.

Részletek a záróbeszélgetésből:

„Most éreztem először, hogy igazán meghallgattak. Olyan, mintha a sivatagban valaki adott volna egy pohár vizet."
„Most döbbentem rá, hogy mit veszítettem. Ez nagyon fájdalmas és felkavaró."

A következő lelkigyakorlat időpontja: 2020. október 22-25. 

Érdeklődni lehet: Udvardy Márton állandó diakónus +36303344667 Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 
Read 1037 times
Minden jog fenntartva. © 2019 Kaposvári Egyházmegye

Keresés