Ökumenikus Imahét 2024 – Szent Imre-templom

2024. január 23-án, az Ökumenikus Imahét harmadik napján a kaposvári Szent Imre-templomban gyűltek össze a különböző felekezetekhez tartozó hívek és lelkipásztorok, hogy imádkozzanak az egységért.

img 003

Az alkalmon John Simoneau plébániavezető lelkész köszöntötte a jelenlévőket. – Eljöttünk, hogy együtt imádkozzunk az egységért. Jézusban testvérek vagyunk, az Ő Egyházához tartozunk. Kérjük az Atyától a Szentlelket, hogy elég erőt és bátorságot adjon nekünk ahhoz, hogy törekedni tudjunk az igazi egység és szeretet felé, s vállaljuk bűneinket, kérve Isten bocsánatát – fogalmazott köszöntőjében.

Az imaalkalmon Kocsis József pünkösdi lelkipásztor hirdetett igét, mely teljes egészében meghallgatható:

Fotó, videó: Kling Márk

 
Read 433 times
Minden jog fenntartva. © 2019 Kaposvári Egyházmegye

Keresés