Nyílt hétvégét hirdet a Brenner János Hittudományi Főiskola

A Brenner János Hittudományi Főiskola Papnevelő Intézet a 2023/2024-es tanév II. félévében ismét megrendezi a teológus szakra vonatkozó nyitott hétvégét.

img1

Szeretettel várják a papi hivatást érző, valamint a papság iránt érdeklődő 15 és 35 év közötti, római katolikus vallású férfiakat 2024. február 23-26. között a győri Szemináriumba. Fontosnak tartják, hogy a fiatalok egy rövid időre belső szemlélői lehessenek a papságra való készületnek, s egy hétvégét a ház napirendjének ritmusában eltöltsenek hivatásukra készülő kortársaikkal. 

A részvétel regisztrációhoz kötött, amelyet a Brenner János Hittudományi Főiskola honlapján található űrlapon lehet megtenni 2024. február 10-ig.

Bővebb információ:

https://bjhf.hu/foiskola/esemenyek/esemeny/72-nyitott-hetvege-teologus-szakon

img2

 
Read 174 times
Minden jog fenntartva. © 2019 Kaposvári Egyházmegye

Keresés