Ökumenikus Imahét 2024 – Szent Margit-templom

2024. január 21-én a Szent Margit-templomban vette kezdetét az Ökumenikus Imahét Kaposváron.

img 001

Az alkalmon Dr. Rumszauer Miklós köszöntötte a híveket, majd elmondta: az egyházközség életében hagyomány, hogy a templombúcsú napján – mely ezesetben az imahét első imaalkalmának napjára esett – adják át az Arany Rózsafüzérgyűrű-díjat, melyet idén az egyházközség ifjú tagja, Szigeti András vehetett át, nagy szeretettel és hűséggel végzett kiemelkedő egyházközségi szolgálatának elismeréséül.

Az imaalkalmon Jóföldi Endre baptista gyülekezetvezető hirdetett igét, aki Lukács evangéliuma kapcsán az örök élet elnyeréséről elmélkedett. A teljes igehirdetés meghallgatható:

 
Read 586 times
Minden jog fenntartva. © 2019 Kaposvári Egyházmegye

Keresés