Püspöki látogatás a Borostyánvirág Anyaotthonban

2023. december 19-én a Borostyánvirág Anyaotthonba látogatott Varga László megyéspüspök és az ÉLSZ imacsoport tagjai, akik mesével, zenével, beszélgetéssel és szeretetvendégséggel készültek a gyermekek és az édesanyák számára.

img 005

Az este folyamán a Kultúr Találka együttes két tagja, Orlik István és Horváth Vera Anna megzenésített verseket játszott, majd Vida Attila papnövendék Jézus születéséről beszélgetett a gyermekekkel. Varga László megyéspüspök Ferenc pápa advent harmadik vasárnapján megfogalmazott gondolataihoz kapcsolódva arra buzdította a jelenlévőket, hogy az ünnep alatt imádkozzanak azokért a gyermekekért, akiknek nehéz lesz a karácsonyuk, akik háborús helyeken, menekülttáborokban, vagy nagy nyomorban töltik a karácsonyt. Ezt követően a főpásztor megáldotta az édesanyákat és a gyermekeket, majd szeretetvendégséggel zárult a látogatás.

Fotó: Kling Márk

 
Read 413 times
Minden jog fenntartva. © 2019 Kaposvári Egyházmegye

Keresés