Töretlen lelkesedéssel folytatja munkáját a Kaposvári Egyházmegyei Karitász Marcali önkéntes csoportja.

Hálaadó szentmisével kezdődött a Kaposvári Egyházmegyei Karitász Marcaliban tevékenykedő önkéntes csoportjának újjáalakuló ünnepsége.

img 013

Hatalmas küzdelem a karitatív tevékenységet folytató szolgálatoknak, hogy a mai kor igényeihez tudjanak igazodni. Örömmel töltött el bennünket, hogy marcali csoportunk a szükséget látva, a megújulást választotta és töretlen lelkesedéssel folytatja a szükséget szenvedő emberek támogatását.

Az ünnepség fényét emelte, hogy három közel harminc éven keresztül szolgáló munkatársunknak – Jáki Zoltánnénak, aki egyházmegyénkben önkéntes Karitász igazgatóként is szolgált, illetve Jáki Zoltán és Vida Endréné önkéntesünknek – egy-egy szép oklevéllel megköszöntük szeretetből fakadó áldozatos munkáját.

Tomanek Ferenc Áron plébános atyának egy emlékplakettet adtunk át, amellyel hálánkat és szeretetünket fejeztük ki számára, a kaposvári Szent Imre templomban, majd itt Marcaliban folytatott Karitászt támogató példaértékű és alázatos munkájáért.

Kívánunk a csoport tagjainak Istentől áldott, szeretetteli, örömökben gazdag szolgálatot!

Forrás és fotó: Kaposvári Karitász

 

 
Read 483 times
Minden jog fenntartva. © 2019 Kaposvári Egyházmegye

Keresés