„Meghívtál, hogy vízre lépjek” – Varga László megyéspüspök nyári lelkigyakorlata

„Meghívtál, hogy vízre lépjek” címmel tartott lelkigyakorlatot Varga László megyéspüspök a bárdudvarnoki Porta Pacis Lelkigyakorlatos Központban 2023. augusztus 17-e és 19-e között.

img 010

Az elmélkedések megtekinthetőek a Kaposvári Egyházmegyei Stúdió YouTube csatornán IDE KATTINTVA, illetve meghallgathatóak és letölthetőek a Kaposvári Egyházmegye honlapján, ITT.

A háromnapos alkalmon nagy hangsúlyt kapott a dicsőítő imádság, azonban elcsendesedésre is hívták a több mint száz résztvevőt: csendes szentségimádásra, szentgyónásra és lelkibeszélgetésre is volt lehetőség a három nap alatt.

img 005c

A nagy érdeklődésre való tekintettel idén három lelkigyakorlatot hirdettek a szervezők, a tavaszi és nyári alkalmat a szeptember 29-e és október 1-je között szervezett lelkigyakorlat követi, melyre hamarosan indul a regisztráció a Kaposvári Egyházmegye honlapján.

Fotó: Kling Márk, Kovács András Bernát

 
Read 2126 times
Minden jog fenntartva. © 2019 Kaposvári Egyházmegye

Keresés