Mária Kongresszust rendeznek Zalaegerszegen

2023. szeptember 8-9-én Zalaegerszegen kerül megrendezésre a Mária Kongresszus, a zalaegerszegi Családkapocs Keresztény Kulturális Egyesület szervezésében.

A Kongresszus nyitó eseménye a zalaegerszegi Jézus Szíve Templomban tartandó Veni Sancte szentmise lesz, amelyet dr. Udvardy György érsek atya mutat be, ezt követően fáklyás zarándoklat indul – élén a búcsúszentlászlói Mária-szobor hordozható másával – a Szűz Mária Szeplőtelen Szíve-templomhoz.

A templomban Varga László kaposvári megyéspüspök „Szűz Mária, mint a nők példaképe” címmel osztja meg gondolatait előadásában, amelyet az ereklyék előtti tiszteletadás, majd hajnalig tartó szentségimádás követ.

A szervezés megkönnyítése érdekében kérjük, amennyiben nagyobb létszámban, csoportosan érkeznek, azt előre jelezzék a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.

Részletes program:

img 001

img 002

 
Read 713 times
Minden jog fenntartva. © 2019 Kaposvári Egyházmegye

Keresés