Ünnepelj a Forrásponton Ferenc pápával és több ezer fiatallal!

14-25 év közötti fiatal vagy? Még van lehetőséged jelentkezni a Forráspontra, melyen Ferenc pápa is ott lesz!

img1 1

Az idei Forráspont április 29-én, szombaton 15.00 és 19.00 között kerül megrendezésre a Papp László Budapest Sportarénában. A kapunyitás várhatóan 12.30 órától lesz, a biztonsági intézkedések miatt a helyeket 14.30 óráig el kell foglalni. A rendezvény ingyenes, de helyre szóló regisztrációhoz kötött.

A plébániai, iskolai, közösségi, lelkiségi csoportok a letölthető táblázat kitöltésével és a kornel kukac emmanuel pont hu e-mail címre való elküldésével tudnak jelentkezni 2023. március 31-én éjfélig. A csoporttal 10 fiatalonként egy kísérő érkezhet, akit szintén szükséges feltüntetni a csatolt táblázatban. Az esetlegesen felmerülő kérdések a fenti e-mail címre küldhetők.

A kitöltendő táblázat letölthető IDE KATTINTVA

Fotó: Lambert Attila / Magyar Kurír

 
Read 435 times
Minden jog fenntartva. © 2019 Kaposvári Egyházmegye

Keresés