Végetért az ökumenikus imahét Kaposváron is

A “Krisztus szorongató szeretete” (2Kor 5,14-20) mottóval meghirdetett ökumenikus imahét a kaposvári Székesegyházban ért véget. Steinbach József református püspök a szent Kereszt templomban hirdetett igét.  Szemerei János evangélikus püspök a Jézus Szíve templomban beszélt a megbékélés szolgálatáról. Varga László kaposvári püspöki helynök a református templomban nyitotta meg az ökumenikus imahetet. Pongrácz Máté evangélikus lelkész a szent Imre templomban szólt Jézus Krisztus szorongató szeretetéről. Vígh Bence  metodista lelkész a szent Margit templomban arról szólt, hogy „új jött létre…”. A Békevár baptista imaházban Balogh Péter káplán hirdetett igét. Míg  Bellai Zoltán református lelkész zárta az ökumenikus istentiszteleteket a kaposvári székesegyházban.