SZELLEMI HARC 2.0

Varga Laci atya ONLINE lelkigyakorlata

2020. augusztus 13-15.

„Ha ismernéd Isten ajándékát…” (Jn4,10)

A lelkigyakorlatra sem regisztrálni, sem jelentkezni nem szükséges!

Köszöntünk mindenkit, aki ebben az évben online szeretne bekapcsolódni a lelkigyakorlatba, mely az alábbi két linken lesz követhető:

-    Kaposvári Egyházmegyei Stúdió (Youtube)

-    Laci atya Facebook oldala

Egyéb tudnivalók:

A laciatyalelkigyakorlat(kukac)gmail.com email címre a szentmisében felajánlható imakérésekkel, kapcsolatosan várjuk leveleiteket.

Kérjük, külön email-t küldjetek az egyes témákra vonatkozóan, a TÁRGY megjelölésével:

-  szentmisében felajánlható imakérések

TÁRGY: IMA

Az imakéréseket augusztus 15-én 12.00-ig fogadjuk. Az előadások hanganyagai a Kaposvári Egyházmegye honlapjáról letölthetők lesznek.

A három nap során rögzített videóanyagokat visszanézhetővé tesszük a Kaposvári Egyházmegyei Stúdió Youtube felületén

Megjelent Laci atya új könyve, melynek címe: Legyetek követői(m). A könyv megrendelhető lesz a lelkigyakorlattal párhuzamosan induló www.ateeleted.com honlapon megtalálható webáruházban.

Részletes program:

Kéréseink:

2020. augusztus 5-től kilencedet és böjtöt kezdünk a lelkigyakorlatért, az előadóért, szolgálókért és a résztvevőkért. Kérünk benneteket, csatlakozzatok hozzánk.

Imádkozzatok szolgálatunkért, és a Kaposvári Imádság Háza növekedéséért!

A lelkigyakorlatot a Kaposvári Imádság Háza szolgálat szervezi, melyet az Irgalmasság Alapítvány működtet és támogat. A Kaposvári Imádság Háza céljai:  új honlap felépítése, dicsőítő CD kiadása, hangszerek, működési költségek.

Ezért aki azon túl, hogy imádkozik értünk anyagi hozzájárulásával is szeretne támogatni minket, az az alábbi bankszámlaszámra való átutalással megteheti:

Irgalmasság Alapítvány

10103214-07666725-00000003

Imáitokat és támogatásotokat köszönjük!