A Kaposvári Egyházmegyei Karitász hagyományteremtő szándékkal november 10-én megtartotta első jótékonyági bálját.

Feketéné Szabó Márta Karitász igazgató köszöntője után Világos Krisztián, a Kaposvári Egyházmegye vagyonkezelője nyitotta meg a programot. A rendezvény színvonalát emelte az Ametiszt tánc-sport egyesület fiataljainak műsora, a kaposvári Katolikus Iskolaközpont két tanulója pedig bűvészmutatványaival varázsolta el a jelenlévőket. Éjféltájt került sor a nagylelkű és bőkezű adományozók által felajánlott tombolák sorsolására. Szombat estétől vasárnap hajnalig tartott a vidám, jókedvvel és tánccal fűszerezett bál, amelyhez a Bel Canto zenekar biztosította a talpalávalót.

A befolyt összegből nehéz helyzetű emberek, családok karácsonyát teszik könnyebbé és boldogabbá a Karitász munkatársai.

Forrás: Kaposvári Egyházmegyei Karitász

Fotó: Fekete Csaba