A Mélyben és Reményben Alapítvány munkásságát és a mélyszegénységet bemutató fotókiállítás nyílt november 13-án, az Együd Árpád Kulturális Központban.

 

 

A fotókiállítást Varga László kaposvári megyéspüspök nyitotta meg:

“Társadalmunk tele van a gyűlölet által ásott árkokkal és az előítéletekből fakadó félelmek falaival. Nagyon köszönöm a Mélyben és Reményben alapítvány munkatársainak, hogy nem falakat, hanem hidakat építenek, a bizalom hídjait, s lebontják azokat a falakat, melyek az előítéletből épülnek kinek-kinek a szívében.” – fogalmazott a megyéspüspök.

 

A főpászor szavai után Mohayné Farkas Ibolya, a kuratórium elnöke mondott köszönetet, bátorítva a tárlatlátogatókat a rászoruló családok támogatására, majd az alapítvány által támogatott gyermekek előadása következett.

A kiállított fényképeket Lelovics Béla, a szervezet alapítója készítette.

Fotó: Kling Márk