Adományukat, illetve  szeretetüket vitték el a kaposvári Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium és Általános Iskola, valamint a tabi Szent Gellért Római Katolikus Általános Iskola diákjai a Magyar Vöröskereszt Fogyatékkal Élők Nappali Intézményébe, Tabra.

Karácsony előtt, december 22-én ajándékokkal, adományokkal és egy kis karácsonyi műsorral kedveskedtek a katolikus iskolák diákjai az intézmény gondozottjai, rokonaik és a gondozók számára. A kezdeményezés Visnyei Katalin tanárnőtől származott, aki a kaposvári Nagyboldogasszony Iskolaközpont Vöröskereszt alapszervezetének elnöke. Ehhez csatlakozott a tabi katolikus iskola, Csató Lászlóné igazgatóhelyettes vezetésével. A műsorhoz kapcsolódóan Kisiván Csaba diakónus, ifjúsági referens beszélt a karácsony ajándékáról a megtestesülésről, valamint arról, hogy miként válhatunk mi magunk ajándékká a másik ember számára.