A Joppé Evangelizációs Központ szervezésében április 3-án elindult az Élet a Lélekben szeminárium férfiak részére, melyre 27 férfi jelentkezett. Az összesen 8+3 alkalmas szemináriumon nyolc alkalom a témák elmélyítésére szolgált, illetve a külön alkalmakon sor került az életgyónásra, a Lélekáradásért való imára, és a küldetési szentmisére.
A férfiak nyitottak voltak, komoly lelki gyógyulások és elhatározások születtek.

Az alkalmak előadással kezdődtek, melyeket Varga László megyéspüspök tartott, majd tanúságtétel, dicsőítés, kiscsoportos beszélgetés következett.

A férfiak azzal az elhatározással indultak tovább a szemináriumot záró küldetési szentmiséről, hogy szolgálni szeretnének a plébániájukon, az Egyházban.

Az előadások hanganyagai elérhetőek a linkeken:

Élet a Lélekben szeminárium férfiak részére – 0. alkalom.

Élet a Lélekben szeminárium férfiak részére – 1. alkalom.

Élet a Lélekben szeminárium férfiak részére – 2. alkalom.

Élet a Lélekben szeminárium férfiak részére – 3. alkalom.

Élet a Lélekben szeminárium férfiak részére – 4. alkalom.

Élet a Lélekben szeminárium férfiak részére – 4. alkalom (tanúságtétel).

Élet a Lélekben szeminárium férfiak részére – 5. alkalom.

Élet a Lélekben szeminárium férfiak részére – 6. alkalom.

Élet a Lélekben szeminárium férfiak részére – 6. alkalom (Lélekáradás prédikáció).

Élet a Lélekben szeminárium férfiak részére – 7. alkalom.

Élet a Lélekben szeminárium férfiak részére – 8. alkalom.

Élet a Lélekben szeminárium férfiak részére – 8. alkalom (tanúságtétel).

Élet a Lélekben szeminárium férfiak részére – 9. alkalom.