A Joppé Evangelizációs Központ szervezésében tartott Új élet Krisztusban kurzust Kaposváron a Szent András Evangelizációs Iskola 6 munkatársa. A résztvevők igen nyitottak voltak a Lélek munkájára. A kurzus igazgatója, Gyuris Gellért elmondta: „Láttuk, hogy Isten egyenként hívta meg a résztvevőket, külön-külön összeválogatva őket.” A kurzusnak helyszíne a kaposvári Szent Imre Plébánia volt, mely többünknek különleges ajándék, már önmagában is. Isten bőkezűen osztotta adományait.

A következő kurzus a Joppé szervezésében, az Evangelizációs Iskola repertoárjából:

Jézus a négy evangéliumban kurzus, 2018 június 21. és 24. között Kaposszentbenedeken, a Porta Pacis Lelkigyakorlatos Házban. További információt hamarosan az Egyházmegye honlapján, valamint a Joppé Evangelizációs Központ facebook oldalán találhatnak az érdeklődők.