December 3-án délelőtt került sor Hágen Ilona Edit és Puska Erzsébet, a Megszentelt Szüzek Rendjébe történő elköteleződésére. A fogadalomtétel szentmise keretében történt, melyet Varga László megyéspüspök celebrált, a kaposvári Szent Margit templomban.

A főpásztor prédikációjában kifejezte: „Adventkor az egyház Krisztus második eljövetelére irányítja a figyelmet. Amíg Jézus nem jön el újra a Földre, addig tanúságot kell tennünk Isten országáról életünkkel, hitünkkel, szavainkkal. Ez minden megkeresztelt ember küldetése. Vannak köztünk olyanok, akik külön fogadalommal is elkötelezik magukat arra, hogy Krisztusnak éljenek. Őt teszik életük középpontjává, eljegyezve magukat az örök Szeretettel. Ezekkel a fogadalmakkal hitelesen jelzik, hogy létezik egy másfajta érték, rend, ország, az evilági országon belül. Teljesen oda akarják adni magukat, s ezt az önátadást fogadalmukkal erősítik meg.”

A fogadalomtétel videós anyaga elérhető: